Co książę George chce dostać od Mikołaja?Książę George, czyli po polsku Jerzy, 4-letni syn księcia Williama i księżnej Kate, po raz kolejny udowadnia, że mimo swojego arystokratycznego pochodzenia jest… zupełnie taki sam, jak inne dzieci w jego wieku. Wiemy już, że mały George fascynuje się samolotami i że niespecjalnie lubi chodzić do szkoły – o wiele chętniej spędzałby dni pod opieką swojej mamy.

Teraz dowiedzieliśmy się, co książę George chciałby znaleźć pod choinką. Zdradził to jego tata, książę William, podczas ubiegłotygodniowej wizyty w Finlandii. Książę William przekazał Świętemu Mikołajowi odręcznie napisany list od małego George’a.

Na liście znalazł się tylko jeden przedmiot – obiekt marzeń małego księcia. Okazuje się, że George pragnie dostać od Mikołaja policyjny samochodzik.

Najwyraźniej mały książę jest zafascynowany policyjnymi samochodami – mimo że na listę można było wpisać cztery życzenia, George nie marzy o niczym innym, tylko o wyżej wymienionej zabawce.

Co więcej, synek księcia Williama i księżnej Kate musiał określić swoje zachowanie w mijającym roku. George zakreślił odpowiedź, że był grzeczny icon smile Co książę George chce dostać od Mikołaja?

Magazyn „People” donosi, że rozmawiając ze Świętym Mikołajem książę William powiedział: „Zobaczyłem cię i muszę przekazać ci ten list. [George] nie ma wielu próśb, więc myślę, że ta jedna jedyna będzie w porządku” – miał powiedzieć tata George’a.
Źródło info i foto: Cosmopolitan.pl
lg share en Co książę George chce dostać od Mikołaja?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz