Co jeszcze łączy Renatę Kaczoruk i Wojewódzkiego?Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że modelka i dziennikarz postanowili się rozstać. Dzisiaj znowu są widywani razem, a fani wciąż zastanawiają się, czy para dała sobie drugą szansę. Wiemy, jaka jest prawda.

To było jedno z najgłośniejszych rozstań w polskim show-biznesie w ostatnim czasie. Z medialnych doniesień wynika, że to Renata Kaczoruk podjęła decyzję o zakończeniu związku z Kubą Wojewódzkim. Podobno miało to jeszcze miejsce w czasie trwania “Tańca z Gwiazdami”, ale gwiazda nie chciała, aby fakty z jej życia prywatnego wyszły na jaw, kiedy była uczestniczką show.

Kaczoruk widziała, co zadziało się w przypadku Tadli i Kreta. Dziennikarka podczas każdego wywiadu była pytana tylko o kulisy swojego życia prywatnego. Cała prawda o Kaczoruk i Wojewódzkim wyszła na jaw tuż po zakończeniu “TzG”. Jak udało nam się wówczas dowiedzieć, poróżniły ich m.in. poglądy. Modelka wspiera wszelkie inicjatywy kobiece, głosi hasła “girls power”, natomiast Wojewódzki bardzo często pozwala sobie na szowinistyczne żarty i przedmiotowe traktowanie kobiet.

Ostatnio jednak coraz częściej pojawiają się nowe fotki Wojewódzkiego i Kaczoruk. Para widziana była na kolacji w restauracji w centrum, a ostatnio na muzycznym festiwalu w Gdyni. Czy para postanowiła sobie dać jeszcze jedną szansę?
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Co jeszcze łączy Renatę Kaczoruk i Wojewódzkiego?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz