Co dalej z małżeństwem Anji Rubik?!Choć Anja Rubik i Sasha Knezevic mają dobre relacje, o wspólnych uroczystościach rodzinnych nie ma już mowy. Latem para ogłosiła, że się rozstaje. Jak donosi magazyn “Party” zbliżających się świąt Bożego Narodzenia nie spędzą na pewno razem, mimo, że formalnie nadal są małżeństwem.

“Nie chcą już wracać do tego, co było. Oboje zdają sobie sprawę, że wchodzą w nowy etap” – mówi “Party” znajomy pary.

Anja Rubik wycofała się ostatnio z życia towarzyskiego. Na zdjęciach, które wrzuca do Internetu, widać, że częściej wkłada sweter niż elegancką suknię. W ostatnich miesiącach dużo też podróżowała. Była w Chinach, Japonii i Nepalu.

“Anja potrzebuje wyciszenia. Zastanawia się, co dalej. Idzie teraz w stronę sztuki nowoczesnej” – mówi jej agentka, Lucyna Szymańska w rozmowie z “Party”.

Jak czytamy w najnowszym numerze “Party”, Anja spotkała się w Chinach ze słynnym artystą Ai Weiweiem. Wcześniej była kuratorką ostatniego Art & Fashion Forum w Starym Browarze w Poznaniu. Zapowiada też, że w swoim „Magazynie 25” chce promować współczesnych artystów. Czy Anja zamierza również otworzyć galerię sztuki w Nowym Jorku?
Żródło info i foto: Party.pl
lg share en Co dalej z małżeństwem Anji Rubik?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz