Cleo znów pracuje z Donatanem! Solo słabo jej idzie?!Cleo w zeszłym roku podjęła decyzję o zawodowym rozstaniu z Donatanem. Jednak, w przeciwieństwie do innych byłych współpracowników producenta, rozczarowanych jego skąpstwem, wokalistka pożegnała się z nim w przyjaźni – wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, nagrała solową płytę i wzięła udział w reklamie T-Mobile.

Na tym jednak sukcesy się skończyły.

Jak ujawniają znajomi piosenkarki, nie idzie jej tak dobrze, jak się spodziewała. W tej sytuacji postanowiła poprosić o pomoc dawnego mentora. Można powiedzieć, że Cleo radzi sobie sama jako tako, ale jej osiągnięcia ciężko porównać z sukcesami, które odnosiła z Donatanem – komentuje osoba z otoczenia piosenkarki w rozmowie z Faktem.

Cleo bardzo obawia się o to, jak publiczność przyjmie jej nowy singiel. O pomoc w nagrywaniu teledysku do piosenki Wolę być poprosiła właśnie Donatana. Pilnował produkcji wideoklipu, wymyślił też cały plan promocyjny, który sprawdził się przy lansowaniu ich wspólnych przebojów – ujawnia informator tabloidu. Jego doświadczenie jest dla Cleo nieocenione.

O tym jak wyszło, będzie można przekonać się z maju. Na ten miesiąc zaplanowana jest bowiem premiera klipu.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Cleo znów pracuje z Donatanem! Solo słabo jej idzie?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz