Ciężkie chwile w rodzinie Gordona Ramsay’a!Gordon Ramsay (49 l.) i jego żona przeżywają teraz trudne chwile. Stracili swoje piąte dziecko. Ukochana kucharza poroniła, o czym mężczyzna poinformował na portalu społecznościowym.

Gordon Ramsay to jeden z najsłynniejszych kucharzy i restauratorów na świecie. Szerszej publiczności dał się poznać jako surowy i temperamentny prowadzący w “Hell’s Kitchen”. Wielki sukces sprawił, że zaangażowano go także przy innych telewizyjnych produkcjach. “Kuchenne koszmary”,”Hotel Hell” i “Ku… jak kucharz” to tylko niektóre z nich.

Wielu kucharzy marzy o tym, by szkolić się pod jego okiem. Nic dziwnego, Ramsay do tej pory zdobył już jedenaście gwiazdek Michelin w sześciu restauracjach! Mało kogo zniechęca dość wybuchowy charakter mężczyzny. Ma on bowiem niezwykłą charyzmę, wiedzę i ogromne doświadczenie w zawodzie.

Prywatnie kucharz jest mężem Tany i ojcem czworga dzieci: Megan, Matyldy oraz bliźniaków Jacka i Holly. Jakiś czas temu pochwalił się, że jego ukochana spodziewa się piątej pociechy! Małżonkowie bardzo cieszyli się, że znów zostaną rodzicami.
Teraz spadł na nich wielki cios. Ramsay na swoim profilu na Facebooku poinformował, że żona poroniła.

“Tana i ja chcielibyśmy podziękować wszystkim za wsparcie okazane w ostatnich kilku tygodniach. Mieliśmy koszmarny weekend, Tana nieszczęśliwie poroniła naszego syna w piątym miesiącu ciąży. Próbujemy całą rodziną poradzić sobie z tą tragedią, ale chcielibyśmy podziękować wszystkim za wspaniałe wsparcie i dobre słowa. Słowa podziękowania kieruję zwłaszcza do cudownego zespołu ze szpitala w Portland za wszystko, co zrobili” – napisał showman.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Ciężkie chwile w rodzinie Gordona Ramsaya!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz