Ciężarna Marta Kaczyńska z partnerem na zawodach jeździeckichMarta Kaczyńska (37 l.) niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Ostatnio wraz z ukochanym pojawiła się na zawodach jeździeckich w Sopocie. Na tę okazję założyła obcisłą sukienkę, która podkreśliła ciążowy brzuch. Jakiś czas temu media obiegła wieść o ciąży Marty Kaczyńskiej. Sama zainteresowana w zawoalowany sposób odniosła się do tych rewelacji, a także spekulacji nie tylko na temat ciąży.

Jakiś czas temu media obiegła wieść o ciąży Marty Kaczyńskiej. Sama zainteresowana w zawoalowany sposób odniosła się do tych rewelacji, a także spekulacji nie tylko na temat ciąży.

“Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka… W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami” – napisała Marta na Facebooku.

Ojcem dziecka Marty jest oczywiście jej obecny partner, Piotr. Dla obojga wychowanie dziecka nie będzie pierwszyzną. Kaczyńska ma bowiem dwie córki, a i jej ukochany ma też dzieci.

Mówi się, że prezydencka córka urodzi się latem. Po najnowszych zdjęciach widać, że to bardzo prawdopodobne.

Brzuch Marty jest już całkiem spory! Kaczyńska i jej partner byli widziani na zawodach jeździeckich w Sopocie. Szczęśliwa mama założyła obcisłą sukienkę, która podkreśliła jej ciążowe kształty.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Ciężarna Marta Kaczyńska z partnerem na zawodach jeździeckich

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz