Cichopki rodzinnie!Katarzyna Cichopek (33 l.) i Marcin Hakiel (32 l.) postanowili wykorzystać ostatnie podrygi pięknej jesieni. Małżonkowie zabrali więc do parku swoje dzieci. Adam (6 l.) i Helenka (2 l.) mimo sporej różnicy wieku świetnie się razem bawili, a największą radość sprawiła im jazda na hulajnogach.

Cichopek sporo czasu spędza na planie serialu “M jak miłość”, a także na siłowni, gdzie rzeźbi swoje ciało. Dlatego też gdy tylko znajdzie wolną chwilę, spędza ją ze swoją rodziną. Ostatnio aktorka wybrała się z mężem i dziećmi na spacer do pobliskiego parku. A że pogoda była piękna, Adaś i Helenka zabrali ze sobą hulajnogi. I choć dziewczynka dopiero w grudniu kończy dwa latka, świetnie radziła sobie na trzykołowej zabawce.

Ale jak przystało na troskliwych rodziców, Kasia z Marcinem zadbali o bezpieczeństwo córeczki. Helenka miała więc na głowie ochronny kask. Można podejrzewać, że dziewczynka równie dobrze będzie radziła sobie na nartach i sankach, które już wkrótce zastąpią zabawę na hulajnodze.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Cichopki rodzinnie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz