Ci panowie mają ponad 45 lat i robią karierę na Instagramie!Okazuje się, że dojrzali mężczyźni też znaleźli swoje miejsce na Instagramie. I zdobywają coraz większą popularność! Ten, kto sądził, że Instagram jest wyłącznie miejscem, w którym popularność zdobywają blogerki modowe i Kardashianki mocno się mylił… Okazuje się, że jest to idealny sposób na pokazanie się dla ludzi w różnym wieku, a i mężczyźni z powodzeniem odnajdują się w instagramowej rzeczywistości.

Dotyczy to zwłaszcza tych 6 facetów, którzy swoje 40. urodziny mają już dawno za sobą, a jednak nie przestają zachwycać swoim wyglądem. Większość z nich to modele, którzy pokazują w Internecie swoje wysportowane sylwetki, modne ubrania i aktywny tryb życia.

Każdego z nich obserwuje ponad 150 tys. obserwatorów, a z dnia na dzień przybywa im fanek i mówiąc szczerze – wcale się nie dziwimy! Wystarczy tylko spojrzeć na te fotografie i zrozumieć, że piękno nie zna żadnych ograniczeń. Koniecznie zapoznajcie się z ich profilami – najpopularniejszy z nich, czyli Alessandro Manfredini może pochwalić się ponad 230 tys. fanów, którzy bacznie przyglądają się jego sukcesom w modelingu – bo takich absolutnie nie brakuje!
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Ci panowie mają ponad 45 lat i robią karierę na Instagramie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz