Chrissy Teigen przeprasza za wpadkę z American Music Awards!Modelka Chrissy Teigen w czasie gali American Music Awards wystąpiła w długiej czarnej sukni z głębokimi rozcięciami. Były one tak głębokie, że nie mogła pod nie założyć bielizny. No i cóż… Suknia odsłoniła zdecydowanie zbyt wiele. W czasie gali Americam Music Awards paparazzi skupili się tylko na Chrissy Teigen. Wszystko za sprawą kreacji, w jakiej wystąpiła modelka. Zdecydowała się tego wieczoru na odważny krok – założyła długą, czarną suknię, która miała głębokie rozcięcia.

Tak głębokie, że uniemożliwiały założenie bielizny. Modelka miała suknię spiętą agrafkami i liczyła, że kreacja nie pokaże zbyt wiele. Niestety, było całkiem inaczej. Suknia odsłoniła łono Chrissy Teigen, szybko wybuchł więc skandal. Modelka przeprosiła na swoim Instagramie wszystkich, którzy poczuli się urażeni tą sytuacją.

Na Twitterze szybko wybuchła dyskusja. Modelka odpowiadała na zarzuty. “Szłam. Suknia się uniosła. Koniec. Nie mogę tego cofnąć. Są tu przeprosiny. Czego chciałbyś jeszcze?” – napisała Teigen na zarzuty jednego z internautów, że nie jest damą.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Chrissy Teigen przeprasza za wpadkę z American Music Awards!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz