Chris Brown znów zaczął rozrabiać?!Chris Brown bardziej niż ze swojej twórczości muzycznej znany jest ostatnio z awantur, które wszczyna przy każdej okazji, a czasem i bez okazji. Za czasów medialnego związku z Rihanną, regularnie używał wobec niej przemocy, aż wreszcie posiniaczona piosenkarka zgłosiła się na policję. Skończyło się sprawą sądową, co jednak nie zniechęciło Browna do używania pięści jako argumentu w dyskusji. W sierpniu zeszłego roku zaatakował fotoreportera pod klubem nocnym w Tampie, gdzie urządzał przyjęcie.

Fotograf zgłosił policji, że muzyk uderzył go w twarz tak silnie, że rozciął mu wargę, po czym, w obawie przez policją, uciekł z własnej imprezy.

Do kolejnego incydentu doszło kilka dni temu przed gejowskim klubem The Abbey w zachodnim Hollywood.

Tym razem Brown postanowił poznęcać się nad Chris Lopez, transseksualna celebrytką, która do klubu przyszła po premierze filmu Jumanji, licząc na dobrą zabawę.

Jak wspomina w rozmowie z Mail Online, złe przeczucie tknęło ją, gdy przed wejściem do klubu zobaczyła Browna awanturującego się pod sąsiednią restauracją. Dla rozgrzewki poturbował przypadkowego przechodnia zanim uwziął się na grupę, która towarzyszyła Lopez.

Zaczął wyzywać mojego przyjaciela – ujawnia celebrytka. Powiedziałam mu, żeby zostawił go w spokoju, bo nie jesteśmy w Nowym Jorku, tylko w Los Angeles i tu nikt na nikogo nie wrzeszczy. Wtedy nazwał mnie sztuczną blondyną i grubą su*ą. Powtórzył to z dziesięć razy.

Po tym wstępie Brown przeszedł do rękoczynów. Zaalarmowani bójką ochroniarze podjęli interwencję.

Popychał mnie. Był bardzo pijany – wyznała Lopez. Jego osobisty ochroniarz, a także znajomy i ochrona klubu, próbowali go powstrzymać i uspokoić, ale on nadal miotał się i krzyczał. Ochroniarze pomogli mi uciec.

Celebrytka nadal nie zdecydowała, czy podejmie przeciwko Brownowi kroki prawne, ale przyznała, że rozważa ten wariant.

Po prostu uważam, że on potrzebuje pomocy – komentuje. Musi zdać sobie sprawę z tego, że nie stoi ponad prawem i, jak każdy, musi odpowiadać za swoje czyny.

Policja Hollywood informuje, że do tej pory nie otrzymała żadnych doniesień na temat bójki przed restauracją i klubem.

Biuro prasowe Chrisa Browna nie komentuje sprawy.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Chris Brown znów zaczął rozrabiać?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz