Chris Brown znów bije kobiety?!Skandal na imprezie z udziałem porywczego wokalisty. Chris Brown znowu bije kobiety? 2 stycznia muzyk zorganizował w Las Vegas imprezę, na której pojawiła się niejaka Liziane Gutierrez. Dziewczyna miała nielegalnie wnieść na imprezę telefon i nagrywać celebrytę, który zdenerwowany, miał uderzyć ją w oko.

Gutierez od razu zgłosiła sprawę na policji, jednak zanim funkcjonariusze dotarli na miejsce, Browna już nie było. Nie wiadomo, czy dziewczyna mówiła prawdę, czy tylko chciała zrobić wokół siebie szum. Choć krewki wokalista ma na koncie mnóstwo potyczek z prawem, w tym tę najsłynniejszą – gdy tuż przed galą rozdania nagród Grammy w 2008 roku pobił swoją ówczesną dziewczynę Rihannę, to jego wina w tym przypadku nie jest wcale taka oczywista.

Jak donosi bowiem serwis TMZ.com, Gutierrez ma na swoim koncie prawnych potyczek z gwiazdami, które oskarżała o różne rzeczy, a potem okazywało się, że jej słowa nie pokrywały się z rzeczywistością. Czy tym razem okaże się więc, że Chris Brown jest niewinny?
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Chris Brown znów bije kobiety?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz