Chloe Moretz to prawdziwa twardzielka!Może i wygląda na aniołka, ale niech Was nie zmylą pozory. 19-letnia Chloe Moretz to silna i niezależna kobieta. Mamy przykłady z ostatnich dni. Najpierw coś o życiu uczuciowym Chloe. Jak wiecie, gwiazda spotykała się z Brooklynem Beckhamem (17 l.). Tak, spotykała. To już czas przeszły – Chloe doszła bowiem do wniosku, że dłużej nie może tak żyć.

O co poszło? Nie było żadnej kłótni ani sceny zazdrości. Brooklyn musiał po prostu lecieć do Londynu, ponieważ tam mieszka jego rodzina. Chloe stwierdziła, że związek na odległość jej nie interesuje.

- Za dużo ją to kosztuje – tak powiedziała – mówi informator. – Na razie przestali się kontaktować.

Czy to koniec na dobre? Być może nie – para już raz zrywała, potem znów następowała “reaktywacja”. Jak będzie tym razem, zobaczymy. Teraz inne plotki – dotyczące relacji Chloe i Kim Kardashian. Pamiętacie, jak Moretz skrytykowała Kim za wrzucanie do sieci nagich zdjęć? Kim uszczypnęła wtedy ambicję młodszej koleżanki mówiąc, że nikt nie wie, kim jest.

Dziś Moretz mówi tak:

- Myślę, że poświęcałam swoją uwagę osobom, które na to nie zasługują. Trochę żałuję, że się nimi zajmowałam, ale nie żałuję swoich słów.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Chloe Moretz to prawdziwa twardzielka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz