Chloe Moretz i Brooklyn Beckham pierwszy raz oficjalnie razem!Jak mogliście wcześniej przeczytać Brooklyn Beckham i Chloe Moretz potwierdzili, że oficjalnie są parą. Oczywiście wskazywało na to wiele, jak np. wspólne zdjęcia na Instagramie, jednak syn Davida Beckhama długo utrzymywał, że aktorka jest tylko jego “przyjaciółką”. Niestety ta przyjaciółka podczas jednego z wywiadów nie wytrzymała i potwierdziła związek z chłopakiem.

Skoro do mediów trafiła taka informacja wszyscy czekali na pierwsze wspólne wyjście zakochanych. Nic nie wzbudza większej sensacji niż to, gdzie się pojawią i jak będą wyglądać.

Para pojawiła się razem przy okazji najnowszego filmu Chloe “Sąsiedzi 2″. To bardzo miłe, że Brooklyn postanowił w tym ważnym dniu stać obok swojej partnerki. Tym bardziej, że Mortez coraz częściej udowadnia, że jest dobrą aktorką i czeka ją wielka kariera.

Jak oboje wyglądali? On postawił na luźną stylizację z dżinsami, koszulą i czarną marynarką, ale ONA! Wow! Chloe Moretz wyglądała naprawdę pięknie. Miała na sobie czarną, plecioną sukienkę, która co nieco odsłaniała. Do tego dobrała sandały na szpilce, lekki makijaż i spięte włosy.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Chloe Moretz i Brooklyn Beckham pierwszy raz oficjalnie razem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz