Cheryl Cole i Liam Payne są razem!Cheryl Fernandez-Versini i Liam Payne z One Direction są razem – taka informacja obiegła zagraniczne media. Para podobno spotyka się ze sobą od grudnia. Doniesienia o ich związku spowodowały prawdziwą burzę w sieci. O tym, że Cheryl Fernandez-Versini rozstała się z mężem, informowaliśmy w styczniu 2016 r. Jak rozpisywała się kolorowa prasa i serwisy internetowe – przestali się ze sobą spotykać latem 2015 r. Wygląda na to, że wokalistka ma już nową miłość. Cheryl jest w związku z Liamem Payne z One Direction! Brzmi niewiarygodnie, lecz w mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat rzekomego romansu.

Romans supergwiazd rozpoczął w grudniu ubiegłego roku, po tym jak jurorka “X Factor” postanowiła rozwieść się z mężem Jean-Bernardem – donosi The Sun.

Tę wiadomość potwierdzają znajomi pary:

Cheryl i Liam są w związku. To było dość nieoczekiwane, jednakże oboje są niezwykle szczęśliwi – tłumaczy informator gazety.

Mimo że poznali się kilka lat temu, to dopiero teraz zbliżyli się do siebie. Dzieli ich 10-letnia różnica wieku. Gdy Payne wystąpił w “X Factor”, miał zaledwie 16 lat. Łączyła ich jedynie przyjaźń.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Cheryl Cole i Liam Payne są razem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz