Cher ogłosiła koniec kariery!Co jest przyczyną tak smutnej decyzji gwiazdy pop? Cher uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych i utalentowanych gwiazd światowego show-biznesu. Karierę rozpoczynała w latach 60-tych, u boku nieżyjącego już Sonny’ego Bono. Razem wylansowali megahit „I Got You Babe”, który podbił Amerykę. Od tego czasu gwiazda zadziwiała, fascynowała, inspirowała i nieustająco szokowała. Teraz wygląda na to, że era jej muzyki i występów filmowych dobiega końca.

Jak niedawno ogłosiła Cher, zamierza ona wycofać się z show-biznesu zaraz po swojej trasie koncertowej Classic Cher, która rozpisana jest na przyszłoroczny luty. Co stoi za taką decyzją piosenkarki? Jak donoszą amerykańskie media, Cher chce zniknąć ze sceny ze względu na swój wiek. Gwiazda miała nawet powiedzieć, że z trudem znosi swój obecny widok w lustrze:

Nie lubię tego widoku, kiedy patrzę w lustro i widzę tę starą kobietę, która odwzajemnia mój wzrok. Kiedy musiałam zdmuchnąć 70 świeczek na torcie, mój mózg niemal eksplodował. Dlatego nie chcę wychodzić na scenę i śpiewać w poczuciu, że to już ostatni raz. Wolę się wycofać zawczasu. Więc mówię do siebie: zejdziesz ze sceny teraz, albo nigdy!

Gwiazda mimo to nie traci wigoru i nadziei na to, że przyszłoroczna trasa pójdzie jej nie gorzej niż poprzednie:

Choć z wiekiem jest coraz trudniej to nadal pozostaję aktywna. Mój głos jest mocny, mam siłę biegać po scenie, mieszczę się w swoje kostiumy. Wolę jednak zrezygnować z dalszej kariery teraz, póki mój wiek nie obdarł mnie jeszcze z dobrego głosu i mobilności.

Obawy Cher mogą być o tyle słuszne, że gwiazda w maju skończyła 70 lat, choć wielu twierdzi, że wciąż nie widać po niej jej wieku. Jak widać, zupełnie inaczej odbiera to sama zainteresowana.

Cher zasłynęła jako kobieta renesansu: nie tylko z powodzeniem lansowała kolejne hity, lecz także dała się poznać jako utalentowana aktorka (w 1987 roku zdobyła Oscara za rolę we “Wpływie księżyca”) oraz zaangażowana reżyserka.

Na początku lat dwutysięcznych gwiazda po raz pierwszy zapowiedziała koniec kariery muzycznej. Mimo to jeszcze w roku 2013 ukazał się jej album “Closer to the truth”, który był kolejnym hitem. Krążek kupowali jednak głównie dojrzali melomani, którzy pamiętali okres największego prosperity Cher.

Od jakiegoś czasu mówiło się o problemach zdrowotnych artystki. Media tabloidowe twierdziły nawet, że ikona muzyki pop była bliska śmierci. Jednak ono i jej bliskie otoczenie konsekwentnie te plotki dementowały.

Czy ostatnia deklaracja Cher będzie zatem tą ostateczną i nieodwołalną? Mamy nadzieję, że nawet będąc na emeryturze ikona kina i muzyki jeszcze nieraz zaskoczy nas swoimi pojawieniami się czerwonym dywanie!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Cher ogłosiła koniec kariery!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz