Charlie Sheen walczy z HIV!To już pewne! Jakiś czas temu Charlie Sheen oficjalnie potwierdził krążące w show-biznesie plotki. Aktor przyznał, że jest zarażony wirusem HIV. Sheen dowiedział się, że jest nosicielem wirusa HIV cztery lata temu. Najpierw nie zamierzał odnosić się do plotek, ale gdy prawda wyszła na jaw, szczerze opowiedział w programie „Today” o szczegółach swojej choroby.

– Wszystko rozpoczęło się od bólu głowy, migren, na które cierpiałem. Ból był potworny. Myślałem, że mam raka mózgu i że to już koniec. Po serii badań okazało się, że jestem nosicielem wirusa HIV – wyjaśnił Sheen.

Aktor postanowił się jednak nie załamywać, a wręcz odwrotnie – stwierdził, że będzie walczył ze stygmatyzowaniem osób zarażonych wirusem HIV. Ostatnio na jednej z imprez pojawił się nawet w koszulce z napisem „Stay Positevely” (“bądź pozytywny”), co było oczywistym nawiązaniem do choroby, z którą się zmaga.

O złym stanie zdrowia Sheena plotkowano się od dawna. Aktor nigdy nie ukrywał, że jest uzależniony od narkotyków i alkoholu.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Charlie Sheen walczy z HIV!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz