Charlie Carver wyznał, że jest gejem!Charlie Carver (26 l.), aktor znany przede wszystkim z serialu “Gotowe na wszystko”, wyznał na swoim Instagramie, że jest gejem. Charlie Carver jest wschodzącą gwiazdą Hollywood. Większość z nas kojarzy go przede wszystkim z popularnego serialu “Gotowe na wszystko”, gdzie wcielił się w rolę przystojnego Portera Scavo. Oprócz tego aktor ma na swoim koncie występy w takich produkcjach jak “Nastoletni Wilkołak”, czy też “Bad Ass 2: Twardziele”.

Mimo iż jego kariera nie rozwija się w zastraszającym tempie, Carver znalazł sposób na to, aby było o nim głośno. Aktor wyznał niedawno na swoim Instagramie, że jest gejem. W tym celu zamieścił tam zdjęcie, pod którym ukazał się jego obszerny i bardzo szczery wpis. Carver przyznał w nim, że już od dziecka wiedział, że jest inny od swoich rówieśników. W wieku 12 lat nie miał wątpliwości. Był niemal pewien, że jest gejem.

“Nienawidziłem siebie za to. Kilka lat zajęło mi to, aby wypowiedzieć te dwa słowa [Jestem gejem - [przyp. red.] w obecności innych osób. Powtarzałem je sobie w głowie, aż w końcu zdołałem przyznać się do tego przed moją rodziną” – napisał aktor.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Charlie Carver wyznał, że jest gejem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz