Cezary Pazura znów zostanie ojcem!To były jedne z najszczęśliwszych świąt Bożego Narodzenia w jego życiu. Cezary Pazura (55 l.) w Wigilię ogłosił, że wraz z ukochaną żoną, Edytą (30 l.), spodziewają się dziecka. – Jestem wniebowzięty! Zawsze planowaliśmy mieć trójkę dzieci i szczęśliwie nasze plany się spełniają – wyznał w rozmowie z “Super Expressem” aktor.

Na początku grudnia Cezary Pazura wraz z żoną pojawili się na premierze sztuki “Niezwyciężony” w Teatrze 6. piętro. Oczy gości skierowane były na ukochaną aktora, bowiem Edyta nie była w stanie ukryć pod luźną sukienką zaokrąglonego brzuszka. Jednak małżonkowie na temat ciąży milczeli jak zaklęci. Pazura postanowił ogłosić to dopiero w Wigilię. Zamieścił na Facebooku filmik. “Wymarzony, cudowny Prezent na Święta! Miejcie Wigilię tak udaną jak nasza. Dziękuję, Edytko. Kocham nad życie! Szczęścia i Miłości na Boże Narodzenie życzę Wam wszystkim. Wujek Czarek. TATA Czarek” – napisał pod wideo. Edyta również potwierdziła tę wspaniałą wiadomość. “Wszystko, co sobie wymarzyliśmy, spełnia się każdego dnia. Życzę Wam dużo zdrowia, miłości, spełnienia marzeń, spokoju, odpoczynku. Niech te Święta będą dla Was wyjątkowe – tak jak dla nas. Dziękujemy za każde dobre słowo. Wasze wsparcie, wiadomości, maile. Bądźcie szczęśliwi! Dziecko na pokładzie; ciąża” – napisała w opisie fotografii.

W rozmowie z “Super Expressem” aktor nie krył swojego szczęścia. – Jestem wręcz wniebowzięty! Zawsze planowaliśmy z Edytką mieć trójkę dzieci i szczęśliwie nasze plany się spełniają. Jak wszystko, od kiedy jesteśmy razem. W przyszłym roku czeka mnie dużo nowych projektów i wyzwań, a narodziny dziecka tylko bardziej mnie mobilizują – powiedział nam.

Małżonkowie wychowują już syna Antoniego (5 l.) i córkę Amelię (8 l.). Aktor natomiast ma dorosłą już córkę Anastazję (28 l.) z pierwszego małżeństwa.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Cezary Pazura znów zostanie ojcem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz