Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko!Cezary Pazura (54 l.) to ojciec na medal. Nic zatem dziwnego, że aktor nabrał apetytu na powiększenie rodziny. Wraz z żoną Edytą (28 l.) marzą o kolejnym potomstwie. – Mamy tak ładne dzieci, że chcielibyśmy mieć ich więcej – wyznaje w rozmowie z “Super Expressem” Pazura.

Pazura, odkąd na jego drodze stanęła Edyta, stał się bardzo rodzinny. Po swoim ślubie w 2009 roku nie zwlekali długo z powiększeniem rodziny. Na świat najpierw przyszła córeczka Amelia (7 l.). A potem w prezencie na 50. urodziny Czarka pojawił się synek Antoni (4 l.). Aktor każdą wolną chwilę spędza ze swoimi pociechami. Bawi się z nimi, zabiera na wycieczki i robi wszystko, by miały jak najpiękniejsze dzieciństwo. Ojcostwo tak spodobało się aktorowi, że teraz namawia żonę na kolejną ciążę.

- Tak, chcielibyśmy mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko. Dziwne? – zapytuje sam siebie Pazura w rozmowie z “Super Expressem”. – Mamy tak ładne dzieci, że chcielibyśmy mieć ich więcej! My kochamy dzieci, jesteśmy bardzo rodzinni. Nie widzę więc tego inaczej – dodaje szczerze.

Szczególnie że i Edycie bardzo podoba się bycie mamą. Opieka nad pociechami sprawia jej ogromną radość. Kto wie, może jeszcze w tym roku małżeństwo pochwali się dobrą nowiną.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz