Celia Jaunat chwali się nowym domem!Celia Jaunat, partnerka piłkarza reprezentacji Polski Grzegorza Krychowiaka, uwielbia chwalić się w internecie nie tylko swoim zgrabnym ciałem, ale także bajkowym życiem, pięknymi przedmiotami i gustownymi wnętrzami. Na jednym z portali społecznościowych zamieściła zdjęcie swojego nowego domu we Francji. Na bogato!

Grzegorz Krychowiak był jednym z najlepszych piłkarzy reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy we Francji, gdzie biało-czerwoni osiągnęli wielki sukces. Dzięki tak wspaniałemu osiągnięciu, Krychowiak przeszedł z Sevilli FC do Paris Saint-Germain. Za jego transfer zapłacono aż 30 milionów euro! Zmiana klubu wiąże się również ze zmianą miejsca zamieszkania, co z pewnością spodobało się jego partnerce – Celii Jaunat. 25-letnia modelka pochodzi właśnie z Francji. Para poznała się, kiedy polski piłkarz grał w barwach Bordeux.

Ukochana Krychowiaka pochwaliła się już na swoim Instagramie zdjęciem nowego mieszkania. Choć w kadrze nie zmieściło się wiele, można się domyślać, jakie luksusy tam panują. Celia uznawana jest za jedną z najpiękniejszych WAGs. Seksowna modelka aktywnie prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie z dumą prezentuje swoje zdjęcia.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Celia Jaunat chwali się nowym domem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz