Calvin Harris znów mówi o rozstaniu z Taylor Swift!Calvin Harris nie może chyba wciąż pogodzić się, że Taylor Swift zostawiła go dla kogoś innego. Niestety nowy związek piosenkarki przetrwał jeszcze krócej niż ten z dj’em, który tym razem znowu wypowiedział się na temat ich rozstania.

Harris na łamach “GQ Magazin” udzielił wywiadu, w którym odniósł się do historii ich rozstania, która jak wiadomo bardzo przeżywał i chyba… przeżywa nadal. Muzyk przyznał, że najgorsze dla niego w tym wszystkim było upublicznienie całego wydarzenia i ogromne skupienie mediów na ich dwójce, a także wmieszanie do tego osób trzecich.

“To jest bardzo trudne, kiedy rzeczy, które są dla ciebie bardzo osobiste, nagle stają się tematem publicznym. Zakończenie tego związku było o wiele częściej komentowane, niż związek sam w sobie. Kiedy byliśmy razem staraliśmy się z całych sił unikać tego medialnego cyrku. Ona pod tym względem bardzo liczyła się z moją opinią” – przyznał Calvin.

Jak więc widać Dj otworzył się i pierwszy raz dość szczerze skomentował to, co się wydarzyło między nim a wokalistką. Nie wiadomo, jak były chłopak Taylor Swift odniósł się do jej kolejnego rozstania, w związku z czym pojawiły się już spekulacje, że… para może znowu do siebie wrócić?
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Calvin Harris znów mówi o rozstaniu z Taylor Swift!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz