Calvin Harris ma już nową dziewczynę! Sprawdźcie!Rozstanie Calvina Harrisa i Taylor Swift zelektryzowało fanów na całym świecie. Informacja o tym, że wokalistka zdradziła szkockiego DJ-a i zostawiła go dla brytyjskiego aktora Toma Hiddlestona dodatkowo dolała oliwy do ognia. Ponadto sam muzyk do dzisiaj nie ukrywa żalu do swojej byłej partnerki. Udowodniła to jego przemowa na gali MTV VMA 2016.

Co ciekawe, najnowsze doniesienia przeczą plotkom, mówiącym o tym, że artysta chce “zostać singlem”. Jak donosi DailyMail, DJ zaczął spotykać się… z latynoską pięknością Eizą González (26 l.). Co więcej, fotoreporterom udało się nawet zrobić zdjęcia, kiedy para przebywała na wspólnej randce. Dodatkowo serwis US Weekly donosi, że 32-letni muzyk spotyka się z meksykańską pięknością dopiero od jakiegoś czasu i “jest to bardzo świeże”.

Informator tabloidu zdradził również, że: “Chcieli zachować do dla siebie przez chwilę, jednak odkąd zdjęcia wyszły na wierzch, to wiedzieli, że to niemożliwe. Obydwoje są szczęśliwi ze sobą i chcą sprawdzić, dokąd to wszystko zmierza”.

Przede wszystkim jest ogromną gwiazdą w Meksyku. Mimo to do tej pory grała głównie w tamtejszych telenowelach, więc nie jest znana szerszej widowni w Europie. Była także twarzą kilku dużych firm kosmetycznych (m.in. Avon). Czy według Was seksowna latynoska będzie dla Szkota w końcu “tą jedyną”? Czy według Was jest ładniejsza od Tay?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Calvin Harris ma już nową dziewczynę! Sprawdźcie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz