Caitlyn Jenner zdradza sekrety Kardashianów!Caitlyn Jenner (67 l.) spotkało ostatnio kilka niemiłych sytuacji, które zafundowała jej rodzina. Poprawka – była rodzina. Rob Kardashian nie pozwolił ojczymowi (byłemu ojczymowi, obecnej macosze?) potrzymać w rękach swojej córeczki. Chłopak nigdy nie zaakceptował faktu, że Bruce zmienił płeć. Później odwróciły się od niej córki – Kendall i Kylie. Teraz przyszła pora na zemstę. Ciężko o nią nie będzie, biorąc pod uwagę fakt, że Cat w rodzinie jest od lat i ma haka na każdego jej członka.

Life&Style publikuje zagadnienia, które w swojej właśnie powstającej książce na temat Kardashianów ma poruszyć pan Jenner. Jako pierwsza obrywa Khloe. Pora w końcu powiedzieć, kto jest jej prawdziwym ojcem, bo na pewno nie jest nim Robert Kardashian. Czy w ogóle Kris Jenner wie, z kim zaszła w ciążę w roku 1983 roku? Jeśli chodzi o Kim, Cat chce opisać wiele dziwnych zachowań jej męża. Ponoć Kanye West od zawsze zachowywał się – delikatnie mówiąc – podejrzanie. Kim tolerowała jego wybryki z racji na jego sławę. Razem tworzyli potężny związek. Jednak małżeństwo było dla niej katorgą. Zdaniem Cat Kanye był szalony, od momentu, w którym wkroczył w życie Kardashianów.

To nie koniec.

Cat była z fanami szczera odnoście operacji plastycznych. W swojej książce opowie o zabiegach swojej rodziny. Dowiemy się, kto ma sztuczną pupę. Choć to chyba już oczywiste. Na koniec narkotyki. Na pewno brał je Scott Disick i Lamar Odom, ale czy brała je któraś z sióstr?

Oj, czekamy na tę książkę. Pytanie, na ile możemy zaufać amerykańskiemu tabloidowi.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Caitlyn Jenner zdradza sekrety Kardashianów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz