Caitlyn Jenner odnowi przysięgę małżeńską z byłą żoną?!Caitlyn i Kris Jenner spotkały się w programie “I Am Cait”, gdzie wyjaśniły dawne nieporozumienia. Celebrytki tak się dogadały, że Caitlyn Jenner nawet zasugerowała byłej żonie odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Caitlyn, znana wcześniej jako Bruce Jenner i Kris byli małżeństwem przez 24 lata. Po tym, jak para ogłosiła separację, Bruce rozpoczął operację zmiany płci. Stosunki między parą nie były najlepsze. Już po rozwodzie Caitlyn w wywiadzie dla “Vanity Fair” opowiedziała o związku z Kris. Zarzuciła byłej żonie brak wsparcia, kiedy ta dowiedziała się o jej chęci zmiany płci. “To była największa bierna agresja, z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia” – powiedziała. W programie “I Am Cait” para pogodziła się na tyle, że Caitlyn Jenner zasugerowała odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Caitlyn Jenner wyznała, że oficjalnie zmieniła świadectwo urodzenia. Jej była żona zapytała czy to znaczy, że ich małżeństwo nie istniało, na co Caitlyn odpowiedziała, że zawsze mogą odnowić ślub. “Co? Dostanę kolejny pierścionek z diamentem?” – ucieszyła się Kris. “Nie chcę robić ci nadziei. Sama też chcę pierścionek z diamentem!” – odparła Caitlyn.

Caitlyn (wcześniej Bruce) i Kris Jenner byli małżeństwem od 1991 r. do 2015 r. Para ma dwójkę dzieci: Kendal i Kyli. Wspólnie z nimi i dziećmi Kris z małżeństwa z Robertem Kardashianem wystąpili w programie “Z kamerą u Kardashianów”.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Caitlyn Jenner odnowi przysięgę małżeńską z byłą żoną?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz