Caitlyn Jenner chce mieć dziecko!Bruce Jenner po zmianie płci, już jako kobieta, zadebiutował na okładce “Vanity Fair”. Obecnie Caitlyn Jenner jest jednym z najbardziej gorących nazwisk w show-biznesie. Znajomi celebrytki donoszą, że Jenner chce zostać matką i na początku roku zaadoptuje dziecko. Caitlyn Jenner to bohaterka mijającego roku. Dzięki zmianie płci, stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Media rozpisują się nieustannie na temat jej osoby i zaglądają w życie prywatne.

Zagraniczna prasa donosi, że Caitlyn chce zostać mamą i na początku 2016 r. będzie starać się o adopcję dziecka.

- Przyszły rok to dla niej nowy początek. A jaka jest lepsza droga do nowego początku niż założenie nowej rodziny? – zdradza źródło w Radaronline.com. – Caitlyn podkreśla, że jest całkowicie pewna, nieważne czy jest singielką, czy nie. Ona tęskni za dzieckiem i ma dużo miłości, którą może mu ofiarować – dodaje.

Źródło donosi, że Jenner doskonale zdaje sobie sprawę, że adopcja dziecka to często długotrwały proces.

- Caitlyn jest teraz w stałych konsultacjach z ekspertami i dowiaduje się, co musi zrobić, aby przystąpić do procesu. Idealnie byłoby znaleźć dziecko ze Stanów Zjednoczonych, ale ona nie ma nic przeciwko dzieciom za granicy. Caitlyn ma świadomość tego, że to może zająć trochę czasu, ale ona pragnie być mamą i uważa, że jest to odpowiedni moment – dodaje.

Niektóre media podają, że Jenner potwierdziła doniesienia prasy na Twitterze. Niestety, obecnie na jej profilu próżno szukać takich treści.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Caitlyn Jenner chce mieć dziecko!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz