Były prezydent zburzył dom w Budzie RuskiejSzok i niedowierzanie! Bronisław Komorowski (66 l.) zniszczył swoją ukochaną posiadłość w Budzie Ruskiej! Ale uspokajamy. Jak się dowiedzieliśmy, w miejsce starej leśniczówki i domu ma powstać okazała willa i łaźnia!

To tutaj odbywały się słynne przyjęcia Komorowskich. Od lat była prezydencka para zapraszała tu znajomych, m.in. na imieniny byłej pierwszej damy Anny Komorowskiej (65 l.). Ale najwyraźniej Komorowscy uznali, że pora na zburzenie starego domu i postawienie nowego. Co to będzie? We wsi aż huczy od plotek na ten temat. – Z tego co wiemy, to łaźnia ma tu powstać i willa jakaś – mówią nam przejęci mieszkańcy wsi. O to zapytaliśmy sołtysa Budy Ruskiej i przyjaciela byłego prezydenta, Bolesława Jurkuna (68 l.). – Jest tu porozwalane stare mieszkanie i się szykują do postawienia nowego. To nie żadna willa ma powstać, normalne mieszkanie, chałupka – mówi nam Jurkun.

- Nie mam dla pana żadnych informacji, dziękuję za zainteresowanie – rzucił nam tylko Bronisław Komorowski, pytany o plany co do posiadłości w Budzie Ruskiej.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Były prezydent zburzył dom w Budzie Ruskiej

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz