Były partner atakuje Julię Pitruchę. O co chodzi?Julia Pietrucha (28 l.) żyje już nowym życiem, ale konflikt z byłym partnerem może jej się jeszcze odbić czkawką! Piosenkarka właśnie pochwaliła się fanom, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej obecny partner życiowy – Mateusz. Amerykanin Ian Dow, z którym Pietrucha była wcześniej związana, a nawet i zaręczona, nie kryje zaskoczenia.

- Nie wiedziałem, ale gratuluję im – mówi “Twojemu Imperium”. Zaraz jednak podkreśla, że nie najlepiej wspomina swoje życie z Julką.

- Było bolesne i mroczne – opowiada. – Zbyt duże były różnice osobiste i kulturowe, by mogło się nam udać. A gdy zaczęliśmy razem tworzyć płytę, było już tak źle, że pojawiła się nienawiść. Mam również świadomość, że Julia mnie zdradzała, ale czy właśnie z Mateuszem, tego nie wiem. Nie chciałbym iść do sądu…

Amerykanin przypomina, że była partnerka nie załatwiła z nim zaległych spraw. – Po pierwsze nie zwróciła mi moich rzeczy, które zostały u niej po naszym rozstaniu. A po drugie – wciąż nie uznaje ogromnego wkładu, jaki mam w jej płytę.

Dow żąda od piosenkarki udziału w zyskach z płyty. Jeśli nie uda im się dogadać, skieruje sprawę do sądu. – Wciąż wierzę, że załatwimy to polubownie. Słowo sąd brzmi okropnie i mam nadzieję, że nie będziemy musieli się tam spotkać.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Były partner atakuje Julię Pitruchę. O co chodzi?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz