Były Dody zaręczył się i zostanie ojcem!Pod koniec listopada pojawiły się informacje, że ciągnący się tygodniami kryzys w związku Dody i Emila Haidara zakończył się rozstaniem. Rabczewska miała ponoć dość kłamstw ukochanego, zatajenia choroby alkoholowej, posiadania nastoletniej córki i wielomilionowych długów w Urzędzie Skarbowym. Jak to zwykle w jej przypadku, nie obyło się bez dramatu i publicznego prania brudów.

Haidar nie rozpaczał długo – w kwietniu okazało się, że ma już nową dziewczynę, Angeliką Jakubowską, Miss Polonię 2008. Najwyraźniej połączyło ich jeszcze bardziej gwałtowne niż z Dodą uczucie, bo nie tylko właśnie zaręczyli się, ale niedługo… zostaną rodzicami. To dlatego tak zależy mu na pieniądzach. Uważa, że za dużo zmarnował ich na Dodę.

Emil sądzi się z Dorotą i chce, żeby dodała mu wszystkie “prezenty”, bo zbiera na wyprawkę – potwierdza informator Pudelka. Zaręczył się z Angeliką, spodziewają się dziecka.

Przypomnijmy, że Haidar zażądał od Rabczewskiej zwrotu wszystkich rzeczy, które od niego dostała, łącznie z wartym ponoć 250 tysięcy złotych pierścionkiem zaręczynowym. Co ciekawe, brat bliźniak Emila, Kamil, założył rodzinę równie szybko – Zosia Ślotała zaszła w ciążę po kilku miesiącach znajomości.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Były Dody zaręczył się i zostanie ojcem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz