Była Justina Biebera wyszła za mąż za 62-letniego milionera z Egiptu!O modelce Playboya Xeni Deli było głośno w zeszłym roku, kiedy zagrała w niezwykle popularnym teledysku do piosenki Justina Biebera What Do You Mean?, w którym uprawiała z nim seks. Poza planem klipu przez chwilę też stworzyli parę, ale potem muzyk zerwał z Deli. W miniony weekend 26-latka poślubiła egipskiego biznesmena Ossamę Fathi Rabah Al-Sharifa, który ma… 62 lata.

Ceremonia odbyła się na greckiej wyspie Santorini i kosztowała podobno milion euro. Ze zdjęć, które modelka zamieściła na swoim Instagramie widać, że niemałą część tego budżetu pochłonęła ręcznie szyta suknia ślubna i misternie dekorowany tort. Pełna koronek i falbanek kreacja od Zuhaira Murada przypomina prawdziwą suknię księżniczki. Druhny miały na sobie różowe sukienki z kolekcji Waltera.

Wystawne przyjęcie na 150 osób odbyło się w położonej nieopodal wioski Pyrgos winnicy luksusowych win. Goście siedzieli na tarasie z widokiem na zatokę. Zobaczcie zdjęcia. Podoba Wam się “pan młody”?
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Była Justina Biebera wyszła za mąż za 62 letniego milionera z Egiptu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz