Brooklyn Beckham pochwalił się nową dziewczyną!Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, 19-letni Brooklyn nie może narzekać na brak zainteresowania kobiet. Nastolatek niedawno zakończył dwuletni związek z Chloe Moretz. Dziewczyna zyskała popularność dzięki występom między innymi w Mrocznych cieniach czy filmie Kick-Ass. Krytycy filmowi uważają za jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia.

Choć para rozstawała się i wracała do siebie wielokrotnie, wygląda na to, że tym razem to naprawdę koniec historii Brooklyn-Chloe. Syn Davida i Victorii widziany był w towarzystwie początkującej modelki, 19-letniej Lexi Wood. Zakochani odwiedzili salon tatuażu, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Nowa miłość Brooklyna jest zupełnym przeciwieństwem słodkiej i uroczej eks-dziewczyny, Chloe. Lexi pomimo młodego wieku ma na swoim koncie kilka rozbieranych sesji, między innymi dla Playboya. Sądząc po treściach zamieszczanych w social media nie należy do najgrzeczniejszych i spokojnych młodych dam.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Brooklyn Beckham pochwalił się nową dziewczyną!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz