Brooklyn Beckham ma już nową dziewczynę?!Brooklyn Beckham znów zakochany? Jego najnowsze zdjęcia w towarzystwie celebrytki tego ani nie potwierdzają, ani nie zaprzeczają. A jak jest naprawdę?

Brooklyn Beckham we wrześniu zakończył trwający dwa lata związek z Chloe Moretz. Najnowsze zdjęcia 17-latka sugerują, że nie rozpaczał zbyt długo po aktorce. Fotografowie bowiem zrobili mu zdjęcia w towarzystwie innej młodej gwiazdki, która, tak się składa, jest także byłą Justina Biebera. Mowa o 18-letniej Sofii Richie, córce Lionela Richiego. Jednak jak twierdzą źródła, na które powołuje się “Daily Mail”, tę dwójkę łączy jedynie przyjaźń.

Nie są parą, po prostu są częścią tej samej grupy znajomych z Los Angeles – czytamy na stronie.

Brooklyn i Richie spacerowali razem po Beverly Hills w niedzielę około północy, śmiejąc się do siebie. Co ciekawe, Richie tego wieczoru miała na sobie… spodnie z trasy koncertowej Biebera.

Znajomość między gwiazdami – jakakolwiek by nie była – wyraźnie kwitnie. Richie skomentowała ostatnie nieco ponure selfie Beckhama na Instagramie, pisząc “utożsamiam się”. Jak twierdzi “Hollywood Life”, Moretz zupełnie nie przejmuje się tą znajomością.

Ona zupełnie nie myśli ani o nim, ani o tym, z kim się zadaje. Żyje ostatnio bardzo intensywnie i tylko tym się interesuje. Tym i wyborami prezydenckimi – Chloe zajmuje się tylko ważnymi sprawami. Nie są już razem, ale nie chowa do niego urazy – twierdzi źródło ze środowiska gwiazdy.

Czy Sofia Richie zajmie miejsce Moretz? Tego jeszcze nie wiadomo. Jeżeli jednak okaże się, że są więcej, niż tylko przyjaciółmi, można śmiało powiedzieć, że syn Victorii i Davida Beckhamów ma swój typ. Prawda, że Richie jest niezwykle podobna do jego poprzedniej dziewczyny?
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Brooklyn Beckham ma już nową dziewczynę?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz