Brooklyn Beckham i Chloe Moretz nie są już parą!Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, 17-letni Brooklyn ma spore szanse na zostanie gwiazdą formatu swojego ojca. Już teraz nastolatek wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, nic więc dziwnego, że fanki Brooklyna rozpaczały, gdy okazało się, że ten ma dziewczynę. Beckham junior wybrał Chloe Moretz, 19-letnia aktorkę uznawaną za jedną z najzdolniejszych artystek młodego pokolenia.

Chloe przypadła też do gustu rodzicom Brooklyna, którzy byli zadowoleni, że poważnie traktuje związek z nastolatkiem. Victoria otwarcie wspierała Chloe i jej decyzje. Aktorka odwzajemniała tę sympatię i także mówiła o Beckhamach z nieukrywanym zachwytem, doceniając ich wyrozumiałość dla jej stylu życia.

Niestety, jak donoszą brytyjskie media, Brooklyn i Chloe właśnie się rozstali. Co prawda spędzili razem większość lata, ale okazało się, że to nie wystarcza. Pokazywali się na premierach filmowych i głośnych branżowych imprezach, a w rozmowach otwarcie podkreślali, że czas, który spędzają osobno jest dla nich trudny i potrzebują siebie nawzajem.

W ostatni wtorek Beckhamowie wrócili do Londynu po dwumiesięcznym pobycie w Los Angeles. Brooklyn wydawał się dość przybity, gdy wybrał się do skate parku w Notting Hill. Para ostatecznie potwierdziła, że rozstała się kilka tygodni temu, podczas wspólnych wakacji, ale żadne z nich nie zdecydowało się udzielić mediom komentarza.

To kolejne rozstanie w historii ich związku. Ostatnio byli ze sobą pięć miesięcy. Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Brooklyn Beckham i Chloe Moretz nie są już parą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz