Bronisław Komorowski kupuje luksusowy apartamentByły prezydent wreszcie na swoim. Bronisław Komorowski (66 l.) wprowadził się do apartamentu na prestiżowym osiedlu na warszawskiej Pradze. Przepych i luksus są tu na każdym kroku.

- W otoczeniu nadwiślańskich bulwarów, skwerów, przystani portowych, pływających restauracji, kawiarni i wiślanych marin. To symbioza natury z pełnowartościową śródmiejską częścią miasta – tak deweloper zachęca do kupowania apartamentów na tym warszawskim osiedlu. Skusił się m.in. Bronisław Komorowski, który już się tu wprowadził razem z żoną Anną (65 l.).

Po przegranych wyborach i wyprowadzce z Belwederu Bronisław Komorowski wynajmował od Kancelarii Prezydenta, po atrakcyjnej cenie, apartament. Następnie przeprowadził się do mieszkania w Śródmieściu, a teraz na Pragę. Skąd pieniądze na mieszkanie? – Prezydent zarabia przede wszystkim na wykładach. Popularny jest głównie w USA i Chinach – zdradza nam osoba z jego otoczenia.

Przypomnijmy, że swoje mieszkanie na Powiślu Komorowscy wynajęli kilka lat temu kancelarii prawnej za ok. 10 tys. zł miesięcznie. Umowa zawarta została na 10 lat, bo Komorowski liczył, że będzie prezydentem dwie kadencje. Ale nie wyszło.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Bronisław Komorowski kupuje luksusowy apartament

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz