Britney Spears topless na wakacjach!Britney Spears jest matką dwójki dzieci. Od wielu lat w mediach mówi się dużo o jej sylwetce. Najnowszym zdjęciem piosenkarka zawstydziła wszystkich hejterów!

Sześć dni temu w Internecie pojawił się teledysk do najnowszej piosenki księżniczki popu. Utwór Make Me z gościnnym udziałem rapera G-Eazy’ego został ciepło przyjęty przez fanów amerykańskiej piosenkarki, choć nie brakuje opinii, że nie ma szans stać się międzynarodowym hitem. Wokalistka zdaje się tymi głosami nie przejmować i już zapowiedziała premierę kolejnego utworu z jej nadchodzącej płyty. Ma on nosić tytuł Clumsy. Z kolei dziewiąty studyjny album Britney Spears ma ukazać się na rynku 26 sierpnia. Będzie nosił tytuł Glory.

W przerwie od zobowiązań zawodowych ikona muzyki pop znalazła chwilę, aby wypocząć razem z synami na Hawajach. Wokalistka przy okazji pochwaliła się szczupłą sylwetką. Trzeba przyznać, że jej figura jest naprawdę świetna: na ciele Britney Spears nie da się dostrzec ani grama cellulitu ani innych niedoskonałości. Na jednym ze zdjęć gwiazda pozuje topless na jachcie. Fani nie kryli zachwytu sylwetką swojej ulubienicy podkreślając, że są dumni z efektów, jakie osiągnęła ich idolka. Co prawda piosenkarka wróciła już z urlopu, ale jej zdjęcia nadal są w Internecie szeroko komentowane.

O figurze Britney Spears mówi się niemal od początku jej kariery. Po załamaniu nerwowym, jakiego doświadczyła w 2008 r., znacząco przytyła. Od tamtej pory miewała wahania wagi, co oczywiście nie umykało uwadze mediów. Jednak od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że gwiazda ze zdwojoną siłą postanowiła popracować nad sylwetką. Pierwsze efekty było widać już wiosną tego roku.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Britney Spears topless na wakacjach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz