Bradley Cooper i Irina Shayk zakończyli związek?!Bradley Cooper i była dziewczyna Cristiano Ronaldo rozstali się w święta Bożego Narodzenia – taka informacja pojawiła się w mediach. Powodem miały być złe relacje modelki z matką aktora. Irina Shayk zaczęła spotykać się z Bradleyem Cooperem niedługo po tym, jak modelka zakończyła swój wieloletni związek z Cristiano Ronaldo. Para na zdjęciach paparazzi sprawiała wrażenie bardzo zakochanych, w mediach pojawiły się informacje o tym, że planują nawet razem zamieszkać. Tymczasem jak donosi brytyjski “The Sun”, związek rozpadł się po pięciu miesiącach. Wszystkiemu winna ma być matka aktora, z którą ten jest bardzo związany.

Irina i mama Bradleya na początku się polubiły, ale z czasem ich relacje pogarszały się. To powodowało kłótnie między modelką i aktorem. Irina to silna i pewna siebie kobieta z Rosji, być może matka Bradleya postrzegało to jako niepożądane cechy u partnerki syna – spekuluje tabloid.

Aktor ani modelka nie zabrali jeszcze głosu w sprawie, więcej, jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, miała do powiedzenia znajoma Iriny.

Irina była przekonana, że świetnie się im układa i jest jej bardzo smutno, że to skończyło się w ten sposób – donosi źródło “The Sun”.

Dowodem na to, że plotki o rozstaniu są prawdziwe ma być fakt, że modelka spędziła 30. urodziny (obchodziła je 6 stycznia) w towarzystwie modela Stephena Jamesa. Niektórzy spekulują już nawet, że to nowy wybranek modelki.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Bradley Cooper i Irina Shayk zakończyli związek?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz