Brad Pitt zdradza Angelinę Jolie? Dlatego tak wychudła?!Narzekacie na polskie tabloidy? Poziomem kreatywności w tworzeniu abstrakcyjnych newsów są jednak daleeeko w tyle za kolorówkami zza Oceanu. Ich ulubionym tematem jest Brangelina, dlatego czytać je to prawdziwa rozrywka.

Angelina Jolie jest chuda, a ostatnio jeszcze schudła. To coś, co widzą wszyscy. Jednak dlaczego schudła? Rozsiądźcie się wygodnie, bowiem baśń zaserwowana przez amerykańskie tabloidy ma tak dużą siłę uderzeniową, że łatwo paść plackiem na ziemię. Gotowi?

Brad Pitt ma romans

Do tego wniosku doszło większość kolorówek. Jedak jeśli myślicie, że autorzy publikacji doszli do konsensusu w kwestii, z kim właściwie Brad Pitt sypia na boku, jesteście w błędzie.

Brad Pitt ma romans z Marion Cotillard

Zdziwieni? Oszczędzajcie siły, bo to dopiero początek rewelacji. Według cieszącego się sławą jednego z najmniej wiarygodnych serwisów Hollywoodlife, Jolie już od dawna posądzała męża o romans z z francuską aktorką (“jest paranoicznie zazdrosna o nią”), jednak teraz doszła do wniosku, że jej podejrzenia są prawdziwe, więc zaczęła się zamartwiać. I tak się zamartwia, że przestała jeść, a jej waga spadła do 35 kg.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Brad Pitt zdradza Angelinę Jolie? Dlatego tak wychudła?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz