Brad Pitt tęskni za dziećmi!Aktor płakał, kiedy tylko ujrzał swoje pociechy! Choć od ogłoszenia rozwodu Brada Pitta (52 l.) i Angeliny Jolie (41 l.) minął prawie miesiąc, to aktor dopiero raz zobaczył się z dziećmi. Według osób z otoczenia aktora, gwiazdor nie mógł powstrzymać łez, kiedy tylko zobaczył swoje pociechy.

Co więcej, jak twierdzi portal Hollywood Life, Pitt nie może wytrzymać tego, że w jego rezydencji nie ma najbliższych. Nie ma jednak się co dziwić, ponieważ według najbliższych osób, Brad czuje się bardzo przybity i czuje „pustkę”. I jedyne, o czym marzy, to znowu widywać się ze swoimi maluchami.

Choć podział majątku małżeństwa nie stanowi problemu, to jednak opieka nad dziećmi może stanowić kłopot. Wszystko dlatego, że Angie chce całkowicie ograniczyć jego kontakt z szóstką potomków. Według najnowszych informacji, gwiazdor będzie walczył o równy prawem do opieki, ponieważ nie wyobraża sobie życia bez swoich bliskich. Co ciekawe, nawet jeśli aktorka będzie chciała całkowicie odciąć Brada od dzieci, to będzie to niemożliwe. Prawnik Kelly Chang Rickert twierdzi bowiem, że:

“Niedorzecznym jest sugerowanie, że Brad nie będzie mógł się widywać z dziećmi”.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Brad Pitt tęskni za dziećmi!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz