Brad Pitt straci kasę przez rozwód?!W ostatnim czasie cały show-biznes żyje rozpadem związku Angeliny Jolie i Brada Pitta. Amerykański portal TMZ dotarł nawet do przedmałżeńskiej intercyzy Brangeliny. Jak się okazuje, para już w dniu ślubu miała dokładnie zaplanowany podział majątku w razie ewentualnego rozwodu. Kto co dostanie?

W miniony wtorek media na całym świecie obiegła sensacyjna wiadomość. Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Dotychczas od lat uznawani byli za jedną z najlepiej dobranych par światowego show-biznesu, jednak małżeństwem byli przez ostatnie dwa lata.

W ubiegły poniedziałek aktorka złożyła papiery rozwodowe, jako powód podając “różnice nie do pogodzenia”. Jak podają amerykańskie media, chodzi o sposób, w jaki Brad Pitt wychowywał ich dzieci. Jego metody ponoć doprowadzały do furii Angelinę Jolie. Aktorka chce prawa do wyłącznej opieki nad szóstką ich dzieci. Brad Pitt ma tylko zachować prawo do odwiedzin oraz wspólnej opieki prawnej.

Teraz amerykański portal TMZ rozparzył sprawy majątkowe Brangeliny. Okazuje się, że małżeństwo przed ślubem podpisało intercyzę. Aktorzy jasno ustalili w niej, z kim zostaną ich dzieci oraz jak podzielą majątek w przypadku rozwodu.
W sumie majątek obojga przekracza 400 milionów dolarów, więcej do tego wniósł Pitt. Od czasu, gdy wzięli ślub, zarobili 117 mln dolarów, z czego on ponad 76 mln. Mają również imponujący majątek zawarty w nieruchomościach.

Pitt i Jolie posiadają razem 12 posesji, z czego siedem należy do Brada, dwie do Angeliny, a trzy pozostałe kupili razem po zawarciu małżeństwa. Te, które nabyli przed ślubem nie podlegają podziałowi majątkowemu w sądzie. Walczyć będą tylko o te, które zakupili razem, czyli o francuską posiadłość Chateau Miraval, o rezydencję w Nowym Orleanie wartą 6,5 mln dolarów, o dom w Los Angeles i apartament w nowojorskim Waldorf Astoria Tower.

Wszyscy zastanawiają się, jak para podzieli się opieką nad dzieci. Według zagranicznych portali, opierając się na spisanej intercyzie, dzieci należą się Angelinie, natomiast jedno jest pewne, Brad nie odpuści tej sprawy tak łatwo.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Brad Pitt straci kasę przez rozwód?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz