Brad Pitt rozwiedzie się z Angeliną Jolie?!Panowie po 50. mają kłopoty. Sercowe i finansowe – najpierw Johnny Depp (52 l.) musiał wynająć jednego z najlepszych (i najdroższych) prawników w Hollywood, by przygotować się do boju o swój majątek, na który ostrzy sobie pazurki jego żona (niedługo “była”) – Amber Heard (30 l.).

Teraz dochodzą do nas wieści, że o krok od podjęcia decyzji o rozwodzie jest Brad Pitt (52 l.). Rówieśnik Deppa jest podobno wykończony życiem u boku mrocznej Angeliny Jolie (40 l.). Jego ukochana robi mu sceny zazdrości, nie dba o siebie, a wieczory spędza pijąc samotnie wino. Zamiast jeść Jolie pali jak smok i za nic nie chce przyjąć do siebie sugestii męża, że powinna zadbać o swe zdrowie.

Niedawno plotkowano o flircie Brada z Marion Cotillard (40 l.). Podobno żona zrobiła aktorowi taką scenę, że Pitt zaczął poważnie myśleć o zakończeniu burzliwego związku. Co ciekawe, majątek Brangeliny jest wyceniany tak samo jak ten należący do Johnny’ego Deppa, czyli na 400 milionów dolarów. W przypadku rozwodu w podział majątku zaangażowanych byłoby pewnie kilku dobrych prawników po obu stronach.

Ile prawdy jest w tych plotkach, trudno dociec. Fani woleliby, żeby w tych rewelacjach nie było ani ziarna prawdy.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Brad Pitt rozwiedzie się z Angeliną Jolie?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz