Brad Pitt oczyszczony z zarzutu o przemoc wobec dzieci!Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta od kilku tygodni jest na ustach całego świata. W mediach codziennie pojawiają się nowe informacje na temat burzliwego rozstania pary. Aktorka w pozwie rozwodowym oskarżyła go o stosowanie przemocy wobec dzieci i wnioskowała o wyłączną opiekę nad nimi. Kilka dni temu oboje doszli jednak do porozumienia w tej sprawie. Agent aktorki wydał oficjalne oświadczenie, w którym zapewnił, że Pitt będzie mógł się widywać z dziećmi co jakiś czas, ale tylko pod okiem terapeutów.

Wczoraj popołudniu telewizja CNN poinformowała, że aktor może spać spokojnie. Właśnie został oczyszczony z zarzutu stosowania przemocy.

We wrześniu Pitt został oskarżony o rzekomą przemoc, której miał się dopuścić na pokładzie prywatnego odrzutowca wobec 15-letniego Maddoxa – donosi źródło CNN. Jednak, jak dowiedli jego prawnicy, aktor nie wyrządził mu ani fizycznej, ani psychicznej krzywdy, kiedy obaj wdali się w ostrą kłótnię. Dziś Brad został oczyszczony z zarzutów przez rządową agencję zajmującą się ochroną dziećmi (DCFS) w Los Angeles.

Przypomnijmy, że dzień po tym incydencie Jolie wniosła o rozwód z gwiazdorem po trwającym dwa lata małżeństwie. Ponadto oskarżyła go o nadużywanie alkoholu i marihuany, po których miał tracić kontrolę nad sobą.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Brad Pitt oczyszczony z zarzutu o przemoc wobec dzieci!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz