Brad Pitt nic nie wiedział o rozwodzie!Najnowsze informacje wskazują, że Brad Pitt był równie zaskoczony swoim rozwodem, co reszta świata. Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się – ta wiadomość zelektryzowała we wtorek media na całym świecie. Byliście w szoku? Nie tylko wy. Wiele zagranicznych źródeł podaje, że aktor o rozstaniu dowiedział się zaledwie kilka godzin wcześniej. “US Weekly” podaje , że Jolie poinformowała męża o tym fakcie szykując już oświadczenie dla mediów.

Brad dowiedział się o wszystkim wczoraj – zdradził w rozmowie z serwisem bliski znajomy aktora. – Nie miał o niczym pojęcia.
Nie to jest jednak najciekawsze. Para w separacji jest od 15 września, ale w najbliższy piątek mieli wspólnie, całą rodziną udać się na wakacyjny wyjazd do Londynu. Angie odwołała wycieczkę w poniedziałek.

Jolie i Pitt byli ze sobą od 2004 roku, małżeństwem zostali w 2014 roku. Aktorka w pozwie rozwodowym zażądała pełnej opieki nad wszystkimi dziećmi , z zachowaniem możliwości – jeżeli zezwoli na to sąd – odwiedzin dla Brada Pitta. Jak podaje jednak TMZ.com, aktor będzie walczył o prawo do fizycznej opieki.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Brad Pitt nic nie wiedział o rozwodzie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz