Brad Pitt mógł w końcu spotkać się z dziećmi!Brad Pitt i Angelina Jolie są w trakcie rozwodu. Jolie zażyczyła sobie pełnoprawnej opieki nad dziećmi. Brad jednak nie zamierza się poddać. Angelina Jolie i Brad Pitt są w trakcie rozwodu, który odbywa się niestety na oczach całego świata. Aktorzy, którzy do tej pory uznawani byli za parę idealną, w połowie września ogłosili decyzję o rozstaniu. Od tamtej pory media zasypują szczegółami z małżeństwa pary, które niszczą obraz perfekcyjnego małżeństwa.

Para w wyniku nadmiernych spekulacji o łączących ich relacjach, dla dobra dzieci postanowiła zawrzeć ugodę. Brad i Angelina muszą podzielić szacowany na 400 milionów dolarów majątek, w skład którego wchodzi kilkanaście rezydencji. Jakiś czas temu portal tmz ogłosił, że małżeństwo podpisało wstępną ugodę. Wiadomo już, że wstępne ustalenia dotyczą przede wszystkim szóstki dzieci pary – trójki biologicznych i trójki adoptowanych.

Podobno aktor został zobligowany do poddawania się badaniom na obecność alkoholu i narkotyków we krwi. Małżonkowie zdecydowali się zapisać również na indywidualną oraz wspólną terapię rodzinną, by polubownie załatwić rozwód, a nie obrzucać się oskarżeniami przy użyciu mediów.

Na razie wiadomo także, że Angelina Jolie otrzymała tymczasowe prawo do opieki nad dziećmi, które pozostaną z aktorką do końca października. Jak się okazuje Brad miał jednak okazję zobaczyć się kilka dni temu ze swoimi pociechami. Jak informuje portal Hollywood Life, spotkanie przebiegło w bardzo przykrej i wzruszającej atmosferze. Podobno Vivienne i Zahara ze łzami w oczach pytały, kiedy mogą wrócić do domu (miały na myśli willę Brada w LA).

Jak opiekę nad dziećmi podzielą Angelina Jolie i Brad Pitt? Miejmy nadzieję, że choć w tej sprawie dojdą do porozumienia…
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Brad Pitt mógł w końcu spotkać się z dziećmi!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz