Brad Pitt ma już nową partnerkę!Odkąd Angelina Jolie złożyła papiery rozwodowe, Brad Pitt zapadł się pod ziemię. Nie bywał na oficjalnych imprezach i nie chadzał na pokazy filmowe. Nawet paparazzi nie potrafili go wyśledzić. Nieoczekiwanie jednak aktor pojawił się na premierze filmu “Moonlight” w towarzystwie wieloletniej przyjaciółki.

Brad Pitt robił wszystko, co w jego mocy, by w ostatnim czasie uniknąć blasku fleszy. Odkąd Angelina Jolie poinformowała media o ich rozwodzie, aktor zniknął z show-biznesu. Jak donoszą zagraniczne portale, Pitt postanowił w końcu wyjść z domu. Paparazzi przyłapali go ostatnio na premierze filmu “Moonlight” w towarzystwie znanej blondynki. Okazuje się, że w tym ciężkim okresie aktora wspieraj jego wieloletnia przyjaciółka, Julia Roberts.

Zagraniczne media nie spekulują jednak, jakoby tych dwoje coś łączyło. Wszyscy przejmują się wyglądem aktora. Brad Pitt wyraźnie schudł. Jeszcze trochę i będzie zupełnie nie do poznania. Najwyraźniej ostatnie wydarzenia miały na niego ogromny wpływ. Nic dziwnego, że unikał oficjalnych imprez.

Na szczęście ostatnie doniesienia nie są już tak dramatycznie. Wszystko wskazuje na to, że małżonkowie porozumieli się w kwestii opieki nad dziećmi. Choć czeka ich burzliwy rozwód z podziałem majątku włącznie, być może uda się te sprawy załatwić polubownie. Najważniejsze, że Brad ma wsparcie w przyjaciółce.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Brad Pitt ma już nową partnerkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz