Brad Pitt ma już nową kobietę?!Kiedy we wrześniu świat obiegła informacja, że Angelina Jolie złożyła wniosek o rozwód z Bradem Pittem, fani pary byli w szoku. Wszystko wskazywało na to, że po serii oskarżeń aktorki wobec Brada, ten na jakiś czas usunie się z życia publicznego, a już na pewno nie będzie myśleć o nowej miłości. Tymczasem – jak donosi portal „WomansDay” – gwiazdor zaczął spotykać się z aktorką Kate Hudson.

Angelina Jolie we wrześniu tego roku oficjalnie ogłosiła, że zamierza się rozwieźć z Bradem Pittem po dwóch latach małżeństwa i dwunastu związku. Ale na tym nie koniec. Zarzuciła mężowi przemoc wobec dzieci oraz nadużywanie alkoholu i marihuany. W sprawie rzekomego incydentu, do którego miało dojść na pokładzie prywatnego samolotu, FBI wszczęło dochodzenie. Pitt jednak został oczyszczony ze wszystkich zarzutów.

Wszystko wskazywało na to, że po tych trudnych tygodniach i ciężkich oskarżeniach, aktor usunie się na jakiś czas z show-biznesu. Tymczasem wrócił do zawodowych obowiązków. Od kilku dni promuje swój nowy film „Sprzymierzeni”, w którym wystąpił u boku pięknej Marion Cotillard. Nie obyło się oczywiście bez spekulacji na temat romansu Brada z francuską aktorką. Jednak ta szybko ucięła plotki, publikując oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Wierząc zagranicznym mediom, Brad już znalazł pocieszenie w ramionach innej hollywoodzkiej aktorki. Jak donosi jeden z australijskich tabloidów, gwiazdor zaczął spotykać się z aktorką Kate Hudson. – Możemy potwierdzić, że przystojny gwiazdor nie traci czasu i zaczął spotykać się z olśniewającą aktorką, Kate Hudson. Brad jest nią bardzo zainteresowany. Byli ze sobą blisko w ostatnich tygodniach, kilka razy spotkali się w tajemnicy. Bardzo się do siebie zbliżyli – czytamy na WomansDay.

Te zaskakujące doniesienia potwierdził także były ochroniarz Brada i Angeliny, Kris Herzog. – Znam zarówno Brada, jak i Kate i wcale mnie to nie dziwi – powiedział Herzog. – Kate jest urocza i byłbym zdziwiony, gdyby Brad się nią nie zainteresował – stwierdził.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Brad Pitt ma już nową kobietę?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz