Brad Pitt i Angelina Jolie znów toczą walkę w sądzieBrad Pitt i Angelina Jolie wywołali ogólnoświatowe poruszenie informacją o tym, że biorą rozwód. Para toczy batalię o dzieci, o czym rozpisują się amerykańskie media. Niedawno poinformowały, że aktor zarzucił żonie naruszanie prywatności ich dzieci. Jak zareagowała aktorka?

“Brad Pitt i Angelina Jolie biorą rozwód” – ta wiadomość wstrząsnęła światem we wrześniu minionego roku. Aktorzy uchodzili za jedną z najpiękniejszych par Hollywood, a informacja o ich rozstaniu poruszyła fanów z całego świata. Kolejne tygodnie upływały pod znakiem doniesień o bataliach sądowych oraz walki o prawa do wychowania dzieci.

Brad Pitt i Angelina Jolie walczą o prywatność dzieci

Od niedawna kolorowe magazyny podają informacje o dalszych potyczkach między małżonkami. Jak donosi gazeta “People”, Brad Pitt poprosił Sąd Najwyższy w Los Angeles o nieujawnianie dokumentów związanych z ich dziećmi. Zdaniem aktora, Angelina Jolie narusza prywatność pociech, ujawniając szczegóły z ich życia. Gwiazda zgodziła się na milczenie, jednak – zgodnie z doniesieniami magazynu – uznała, że Brad Pitt walczy o to dlatego, że “obawia się, że ludzie poznają prawdę”.

Źródło bliskie magazynowi “People” dolewa oliwy do ognia. “Mówią, że Brad Pitt jest w tej sytuacji bez winy. Choć jego zachowanie nie jest związane z niczym przestępczym, nie oznacza, że nie zrobił niczego złego” – podał informator gazety. “Dzieci są w szoku. Mama broni je poprzez nieinformowanie, co się dzieje. Jej postawa się nie zmienia: chce chronić zdrowie i bezpieczeństwo dzieci” – dodał.

Brad Pitt i Angelina Jolie mają trójkę dzieci biologicznych: Shiloh Nouvel (ur. 2006) oraz bliźnięta Knoxa Leona i Vivienne Marcheline (ur. 2008). Oprócz tego para wychowuje kilka adoptowanych dzieci: Maddoxa Chivana (ur. 2001), Paxa Thiena (ur. 2003) i Zahary’ego Marleya (ur. 2005).

Powoli zaczynają męczyć nas publiczne potyczki między małżonkami. A jeszcze kilka miesięcy temu Brad Pitt i Angelina Jolie wyglądali na takich szczęśliwych…
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Brad Pitt i Angelina Jolie znów toczą walkę w sądzie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz