Borys Szyc wraca na drogę!Borys Szyc (38 l.) po ośmiu latach wrócił za kółko. Aktor, który stracił prawko za jazdę na podwójnym gazie, zdał wreszcie egzamin. Teraz śmiga po ulicach stolicy luksusowymi autami – oba warte są łącznie prawie pół miliona złotych. Ale czy aby aktor w końcu dojrzał i wyciągnął lekcję ze swojego haniebnego występku sprzed lat? Jeszcze nie tak dawno Borys Szyc nie stronił od alkoholu i hucznych imprez do białego rana. Po jednej z nich w 2008 roku wsiadł za kierownicę. Miał jednak pecha. Zatrzymała go policja, a badanie alkomatem wykazało 0,65 promila. Aktor stracił wtedy prawo jazdy. Już w 2010 roku ponownie mógł przystąpić do egzaminu, ale go oblał. Jednak nie zmartwił się tym bardzo i dalej prowadził hulaszczy tryb życia.

Wszystko zmieniło się, kiedy poznał obecną narzeczoną, Justynę Jeger-Nagłowską (36 l.). I to właśnie 3 lata temu zaczęła się jego przemiana. Borysa rzadko można ostatnio spotkać w knajpie. Zamiast alkoholu w jego rękach pojawiły się modne koktajle dietetyczne. Mówi się też o rychłym ślubie. Najwyraźniej te zmiany pchnęły go ponownie w ręce egzaminatorów. Tym razem poszło gładko i aktor zdał egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. “Wziąłem się za rogi ze starymi błędami. Egzamin zdany!” – ogłosił z dumą w internecie.

Szyc w nagrodę za zdany egzamin podarował sobie auto warte prawie 160 tys. zł – specjalnie ściągnął je z zagranicy. Drugie, za ok. 300 tys. zł, otrzymał w prezencie, zostając twarzą jednej z marek.

Przy okazji Borys przestrzegł innych przed błędem, który popełnił w przeszłości. Zaapelował, aby nie wsiadać za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu. “Wino = Powrót taksówką! Zawsze! Nauczka na całe życie dla mnie i przestroga dla wszystkich. Nie rób głupot jak ja kiedyś!” – deklaruje znany aktor. Ale czy teraz można mu już zaufać?
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Borys Szyc wraca na drogę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz