Borucowie odpoczywają na Ibizie!Po powrocie z Euro 2016 we Francji Artur Boruc, bramkarz reprezentacji Polski razem z żoną Sarą wybrał się na krótki wypoczynek. Podczas tegorocznych Mistrzostw Europy Artur Boruc nie miał okazji sprawdzić się na boisku. Co prawda piłkarz ćwiczył na treningach i brał udział we wszystkich zgrupowaniach, to trener drużyny Adam Nawałka zdecydował się wystawić Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Fabiańskiego.

Gdy emocje po odpadnięciu Polski z Euro 2016 opadły, piłkarze wraz ze swoimi partnerkami wybrali się na zasłużony odpoczynek. Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko wybrali się w podróż poślubną dookoła świata. Robert i Anna Lewandowscy postanowili odwiedzić rodziców.

Na zasłużone wakacje wybrał się również Artur Boruc. Oczywiście towarzyszy mu żona Sara Boruc i ich dwie córeczki. Na krótki wypoczynek para zdecydowała się wybrać na słoneczną Ibizę. Wraz z Arturem i Sarą na wypoczynek udali się również znajomi pary, w tym siostra Sary, Ines Mannei oraz Cezary Lech.
Żródło info i foto: gala.pl
lg share en Borucowie odpoczywają na Ibizie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz