Błażej Szychowski przypomina Alicji Colina Farrella!Błażej Szychowski (35 l.) zagiął parol na Alicję Bachledę-Curuś (32 l.). Jego szanse w wyścigu o serce aktorki są duże, bo – jak udało się dowiedzieć Faktowi – seksowny tancerz przypomina Alicji jej wielką miłość, Colina Farrella (39 l.)!

Bachleda i Szychowski poznali się niedawno przy okazji wizyty choreografa w Los Angeles. I szybko przypadli sobie do gustu! – Alicja nie mogła się momentami oprzeć wrażeniu, że widzi przed sobą Colina – zdradza w rozmowie z nami osoba z otoczenia gwiazdy. – Błażej też jest typem macho, męskość z niego wręcz emanuje. To są takie niuanse, drobne gesty, ale dla niej znaczące – tłumaczy nasz informator.

Takie porównanie to dla Szychowskiego ogromny komplement, ale i spory ciężar. Farrell był przecież wielką miłością Bachledy! Para poznała się w 2008 roku na planie filmu „Ondine” i szybko się w sobie zakochali. Owocem ich miłości jest syn Henry Tadeusz I choć ich związek rozpadł się po zaledwie dwóch latach, Alicja wciąż ciepło myśli o byłym partnerze. Być może dlatego Błażej tak mocno zwrócił jej uwagę. – Od czasu rozstania z Colinem nie poznała drugiego takiego faceta. Teraz miała deja vu – dodaje znajoma aktorki.

Teraz wszystko w rękach Szychowskiego. Od czasu burzliwego związku z Dodą, tancerz nie był widywany w towarzystwie innej kobiety. Kiedyś Rabczewska głośno zazdrościła Bachledzie, że uwiodła Farrella, a teraz to Alicja jest uwodzona przez jej byłego faceta. Jak to wszystko szybko się zmienia!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Błażej Szychowski przypomina Alicji Colina Farrella!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz