Blanca Blanco zaliczyła drobną wpadkęTo zwykły zbieg okoliczności czy zaplanowana „wpadka”? Blanca Blanco rozkoszowała się ostatnio poranną kawą ubrana jedynie w różowe majteczki i miodowy płaszczyk zarzucony niedbale na nagie ciało. Ta znana amerykańska celebrytka wie, jak przyciągnąć uwagę fotoreporterów. W jednej chwili pojawili się pod jej domem, aby uwiecznić tę sytuację na zdjęciach.

Zazwyczaj Blanca Blanco widywana jest w słonecznej Kalifornii, gdzie kusi swoimi wdziękami na plaży. Ostatnio piękna celebrytka widziana była w swojej prywatnej rezydencji w Deer Valley – amerykańskim ośrodku narciarskim w stanie Utah. Blanca Blanco o poranku postanowiła wypić kawę na balkonie. Nie przeszkadzała jej nawet niska temperatura. Trzeba jednak przyznać, że jej strój był mocno zaskakujący. Blanca Blanco paradowała po balkonie ubrana jedynie w różowe majteczki oraz miodowy płaszcz, którym „starała się” zakryć swoje jędrne piersi.

Fotoreporterzy nie mogli przepuścić takiej okazji i zdążyli uwiecznić ten piękny widok na serii zdjęć. Blanca Blanco wygląda na nich naprawdę kusząco. Ciekawe, czy faktycznie się zapomniała i wyszła na balkon niemal w negliżu przez przypadek? A może to była zamierzona prowokacja? Biorąc pod uwagę fakt, że Blanca Blanco ma na swoim koncie więcej takich „wpadek”, skłanialibyśmy się raczej w kierunku drugiej opcji.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Blanca Blanco zaliczyła drobną wpadkę

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz