Blake Lively tak wygląda bez makijażu?!Gwiazdy, jak i internauci uwielbiają zdjęcia bez #nomakeup publikowane w mediach społecznościowych. Udowadniają (lub nie), że na co dzień kroczące po czerwonym dywanie postacie, mają swoją codzienną, „ludzką” twarz. Podobne zdjęcie postanowiła opublikować Blake Lively. Niestety tym razem fani nie są zachwyceni…

Jej poczucie humoru jest znane jej obserwatorom, jednak chyba nie wszyscy zrozumieli jej żart. Pierwszego dnia 2018 roku aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Przynajmniej tak je opisała. Followersi kobiety od razu zauważyli, że ze zdjęciem jest coś nie tak. W komentarzach posypały się negatywne opinie.

Dziewczyno, kocham Cię, ale NIE. Masz na sobie tonę makijażu!

Wygląda na to, że to #nomakeup selfie jest pełne makijażu. I w dodatku nie jest selfie

Jesteś śliczna, ale na tym zdjęciu masz mnóstwo makijażu

Na szczęście wśród obserwatorów, którzy nie zrozumieli sarkazmu aktorki, znaleźli się również ci, którym spodobał się jej żart. Zdjęcie rzeczywiście nie było prawdziwym selfie bez makijażu, ale i pochodziło z czasów, kiedy aktorka grała w serialu „Plotkara” (kto oglądał?). Blake ma na sobie rażącą ilość makijażu i ewidentnie żartuje z intrnautami. Oburzenie tych, którzy nie rozkodowali żartu, od razu posunęło się do tego stopnia, że zarzucili aktorce, że w ten sposób źle wpływa na dzieci. Według niech młode osoby, które przeglądają to, co kryje się pod hasztagiem #makeupfree, mogą uwierzyć, że również powinny wyglądać tak bez pomocy kosmetyków.
Źródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Blake Lively tak wygląda bez makijażu?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz